NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Tu nájdete prehľad najčastejších otázok. Ak na tú svoju nenájdete odpoveď, neváhajte ma kontaktovať na email nikolbartphoto@gmail.com. Odpoveď dostanete najneskôr do 48 hodín.
V prípade záujmu o fotenie ma môžete kontaktovať na email nikolbartphoto@gmail.com alebo cez kontakt. Napíšte mi o aký typ fotenia máte záujem, približný termín a lokalitu. Na výber máte tiež z viacerých balíčkov, ktoré sú uvedené v cenníku. Odpoveď dostanete najneskôr do 48 hodín.
Po fotení vám v priebehu 48 hodín pošlem náhľady, z ktorých si vyberiete fotografie, ktoré následne farebne upravím, prípadne použijem jemnú retuš. Neupravené fotografie neodovzdávam. Portréty a rodinné fotky budete mať do 2 týždňov. Ak ste si vybrali balíček s tlačou, fotografie odovzdám do 3 týždňov. Svadby odovzdávam do 2 mesiacov.
Svadobné termíny na rok 2023 sú k dispozícii. Stačí, keď ma budete kontaktovať a dohodneme si bližšie detaily. Odporúčam však rezerváciu niekoľko mesiacov vopred.

SPOKOJNÍ KLIENTI

ROMANA & ERIK

ROMANA & ERIK

S Nikou sme fotili dve fotenia, prvýkrát pred našou svadbou a druhýkrát už s našim malým detským prírastkom. Bol to úžasný zážitok s krásnym výsledkom - fotky, ktoré nám nafotila sú neskutočné.
MIA

MIA

Nikol má nádhernú prácu a ja mám radosť, že práve ona mi spravila plno krásnych fotografií. Je vždy ochotná, fotenia sú uvoľnené, zábavné a má cit pre detail. Určite odporúčam.
ADEL

ADEL

Nika je milá a šikovná osoba, ktorá to za foťákom fakt vie. Fotenia boli super, uvoľnené a s výsledkom som bola veľmi spokojná. Určite odporúčam a ja dúfam, že si to niekedy zopakujeme.
ANDREJ

ANDREJ

S Nikou dlhodobo spolupracujene na mnohých akciách pre deti i pre dospelých, ktoré nám krásne zaznamenala. Okrem toho, že jej fotky sú nádherné a Nika má cit pre vystihnutie ukážkových momentov, mnoho jej fotografií prepoužívaju často aj médiá robiace reporty z našich podujatí.